360° İletişim

Markanız için tüm platformlarda 360 derece pazarlama ve iletişim!

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

01

Sosyal medya yönetimi  işletmelerin çevrimiçi varlıklarını geliştirmelerine ve sosyal medya platformlarına daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olur.

Voondle, profesyonel sosyal medya yönetimi ile markanın sosyal medya platformlarındaki görünürlüğünü ve ulaşılabilirliğini artırmak amacıyla stratejiler oluşturur ve uygular.

TV - DİJİTAL - MOBİL

02

TV ve dijital reklamlar, reklamcılık sektöründe kullanılan farklı medya platformlarıdır.

Voondle, markaların ihtiyaçları doğrultusunda TV ve dijital platformlarda internet üzerinde yayınlanan ve hedef kitleye göre kişiselleştirilen reklamlar, özelleştirilmiş hedefleme ve daha hassas ölçümler sunar. 

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

03

Açık hava reklamcılığı, yerel veya bölgesel seyirci kitlelerine ulaşmak amacıyla dış mekan ortamlarında yapılan reklam faaliyetleridir.

Voondle,  açık hava reklam platformları gibi farklı açık hava reklam medyalarını kullanarak işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlar.

KREATİF FİKİR ÖNDERLERİ

04

Fikir önderleri, bir alanın önde gelen isimleridir ve genellikle markalara özgü fikir ve uygulama önerileri sunarlar. 

Voondle, markaların hedef kitlelerine hitap etmek ve pazar payını arttırmak için fikir önderliği kavramını kullanarak reklam ve pazarlama stratejilerini geliştirmeyi hedefleyen profesyonel çözümler sunar.

AR FILTERS / GAMIFICATION

03

AR (Augmented Reality) Filtreleri, sanal nesnelerin gerçek zamanlı bir görsel ortamla birleştirilmesine dayalı bir teknolojidir.

Voondle, AR filtreleri ve gamification yöntemlerini kullanarak markların hedef kitlelerine hitap etmelerini sağlar ve reklam- pazarlama alanında özelleştirilmiş stratejiler geliştirmelerine yardımcı olur.

KONSEPT FİKİR TASARIMI

04

Konsept fikir tasarımı, bir projenin veya ürünün içeriğinin veya yapısının fikirlerin ve fikirlerin yapısının belirlenmesi sürecidir.

Voondle bu süreçte proje veya ürünün amaçlarını, markanın hedef kitlesini, ihtiyaçlarını ve fırsatlarını tanımlar ve bu doğrultuda markalara profesyonel çözümler sunar.

E-POSTA PAZARLAMA

05

E-posta pazarlama, bir markanın veya işletmenin hedef kitlesine e-posta yoluyla reklam ve pazarlama mesajları göndermeyi içeren pazarlama yöntemidir.

Voondle, markaların e-posta listesini oluşturmasına, e-posta mesajları tasarlamasına, hedef kitleye ulaşmasına ve e-posta kampanyalarını yürütmesine yardımcı olur. Voondle, e-posta pazarlama kampanyalarının etkililiğini ölçmek ve optimize etmek için analitik araçlar kullanır.

SMS PAZARLAMA

06

SMS pazarlama, bir markanın veya işletmenin hedef kitlesine kısa mesaj servisi (SMS) yoluyla reklam ve pazarlama mesajları göndermeyi içeren pazarlama yöntemidir.

Voondle, markaların ve işletmelerin hedef kitleye SMS yoluyla pazarlama ve reklam mesajları göndermeleri için çözümler sunar. Voondle, markaların SMS listelerini oluşturmalarına, SMS mesajları tasarlamalarına, hedef kitleye ulaşmalarına ve SMS kampanyalarını yürütmelerini sağlar.

MICRO INFLUENCER

03

Micro influencer, küçük bir takipçi sayısına sahip olsa da etkililiği yüksek olan sosyal medya kullanıcılarıdır. Genellikle belirli bir konuda uzmanlaşmışlardır. Ayrıca micro influencerlar ilgi alanına uygun bir topluluğa hitap eden bir markaya sadık takipçi kitlesine sahiptirler.

Voondle ile micro influencerlar işbirliği  markaların ürünlerini tanıtma, tanıtım veya reklam amaçlı içerik oluşma hedeflerine yöneliktir. Bu ortak çalışma sonucu markalar takipçileri tarafından daha güvenilir ve daha doğal görünürler. Böylece markalara özgü daha etkin pazarlama kampanyaları yaratılır.

MACRO INFLUENCER

04

Macro influencerlar, geniş bir takipçi kitlesine sahip sosyal medya kullanıcılarıdır. Macro influencerlar yüksek takipçi sayısına sahip oldukları için markaları geniş bir hedef kitleye ulaşma ve geniş bir alanda tanınırlık sağlama konusunda kritik bir noktadadırlar. Voondle- macro influencer işbirliği, markaların ürünlerini tanıtma, hedeflerini gerçekleştirme veya markalara özgü reklam amaçlı içerik oluşturma  konusunda oldukça etkilidir.

360° Kesintisiz Reklam

Reklam ve pazarlama çalışmalarınızı markanız için en verimli şekilde şimdi optimize edin!

Scroll to Top