Yazılım

İhtiyaçlara cevap veren kurumsal ve bireysel web tasarımları

WEB TASARIM

01

Voondle, web siteleri için web tasarım ve geliştirme hizmeti sunar. Bu hizmet içeriğinde web sitelerinin tasarımı, kodlama, arama motoru optimizasyonu, mobil uyumlu tasarım, kurumsal web sitesi tasarımları ve diğer web teknolojileri yer alır.

Voondle web tasarım alanında güncel teknolojileri ve en iyi uygulamaları kullanarak modern ve profesyonel bir web görünümü elde edilmesini sağlar. 

YAZILIM GELİŞTİRME

02

Voondle yazılım geliştirme, birçok farklı yazılım projesinin planlaması, tasarımı, geliştirilmesi, test edilmesi ve dağıtılması işlemlerini içerir. Bu işlemler arasında yazılım mühendisliği, veri tabanı yönetimi, kullanıcı ara yüzü tasarımı, kodlama, test etme ve hata ayıklama yer alır. Voondle yazılım geliştirme hizmetleri konusunda, markaların ihtiyacı olan özel yazılım projelerini gerçekleştirmek için maksimum performans ortaya koyar.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

03

Voondle e-ticaret web tasarımı ve geliştirme hizmeti, e-ticaret web sitelerinin tasarımı, kodlama, arama motoru optimizasyonu, mobil uyumlu tasarım, ödeme sistemleri entegrasyonu, stok yönetimi, sipariş yönetimi ve diğer e-ticaret ihtiyaçlarının karşılanması için hizmetler sunar. E-ticaret web siteleri, müşterilerin ürünleri ve hizmetleri online olarak satın almasına olanak tanır. Voondle e-ticaret sistemleri ile online mağazalar,  e-ticaret işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir.

MOBİL UYGULAMA

04

Voondle profesyonel mobil uygulama ve geliştirme hizmeti, mobil cihazlar için uygulama tasarımı, kodlama, test etme ve dağıtma çözümleri sağlar. Bu hizmetler arasında IOS ve Android işletim sistemleri için uygulama geliştirme, mobil arayüz tasarımı, push bildirimleri, GPS ve sensör entegrasyonu, veritabanı yönetimi ve mobil uygulama güvenliği yer alır. Voondle mobil uygulama geliştirme hizmetleri çeşitli firmaların mobil cihazlar için özel uygulamalar oluşturmalarına veya mevcut uygulamalarını güncellemeyebilmelerine olanak tanır.

(UI/UX)

05

Voondle UI / UX, kullanıcı ara yüzü (UI) ve kullanıcı deneyimi (UX) hizmetlerini içerir. UI, kullanıcıların bir uygulama, web sitesi veya diğer yazılım sistemiyle etkileşimde bulunduğu grafik arayüz tasarımlarıdır. UX ise kullanıcıların bir sistemle nasıl etkileşimde bulunduğu, sistemi nasıl kullandıkları ve sistemle nasıl duygusal bir bağ kurduklarını inceler.

Voondle UI/UX hizmetleri çerçevesinde kullanıcı arayüzü tasarımı, kullanıcı deneyimi araştırması ve analizi, kullanıcı deneyimini iyileştirme önerileri, kullanıcı testleri ve kullanıcı deneyimine dayalı ürün geliştirme vb. çalışmalar sunar. 

HOSTING & ALAN ADI YÖNETİMİ

06

Voondle hosting ve alan adı yönetimi ile web siteleri için barındırma ve alan adlarının yönetilmesi için profesyonel çözümler sunar.  Voondle hosting hizmetleri arasında web sunucusu barındırma, e-posta barındırma, veritabanı barındırma, dosya barındırma, güvenlik ve yedekleme işlemleri yer alır. Alan adı yönetimi hizmetleri arasında alan adı kayıt, yenileme, yönetim ve DNS yapılandırması gibi işlemler yer alır.

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

07

Voondle mobil uygulama geliştirme alanında cep telefonları, tabletler ve diğer mobil cihazlar için yazılım uygulamalarının tasarlanması ve geliştirilmesi hizmetlerini sunar. Mobil uygulama geliştirme, farklı mobil işletim sistemleri (IOS, Android, Windows Mobile gibi) ve cihazlar için uygulama oluşturmayı içerir.

Bu uygulamalar arasında e-ticaret uygulamaları, sosyal medya uygulamaları, oyunlar, sağlık uygulamaları, yönetim uygulamaları gibi birçok farklı kategori yer alır. Mobil uygulamalar, kullanıcıların işletmelere erişebilirliğini arttırır ve kullanıcı deneyimini iyileştirir.

CMS (İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ) ENTEGRASYONU

08

CMS, bir web sitesi yönetim sistemidir. Kullanıcılar, bu sistem aracılığıyla web sitesi içeriğini kolayca yönetirler, sayfaları oluştururlar, medya eklerler ve blog yazıları yayınlarlar.

Voondle, ihtiyaca dayalı ve özelleştirilmiş CMS (Content Management System) çözümleri sunar. Bu hizmet sayesinde marka sahipleri, kolay ve etkileyici bir şekilde web sitelerini yönetirler. Voondle, kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan, özelleştirilebilir  CMS platformları sunar. Bu platformlar, markalara web sitelerini kolayca güncelleyebilme imkanı tanır.

SİSTEM VE NETWORK

09

Voondle, son derece hızlı altyapılara sahip sistem ve network çözümleri sağlar. Bu hizmetler arasında, markaların IT sistemlerinin yönetimi, güvenliği, performansı ve bakımı gibi konular yer alır. Ayrıca Voondle, ağlar arası veri aktarımı, sunucu ve cihaz yönetimi, sanallaştırma ve bulut bilişim gibi alanlarda da hizmet sunar. Marka sahipleri, Voondle ekiplerinden alacakları bu hizmetler sayesinde IT sistemlerinin güvenli, verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

WEB BAKIM VE ONARIM

10

Voondle, profesyonel web bakım, onarım ve web tabanlı teknik destek hizmetleri sağlar. Bu hizmetler, marka sahiplerine ait web sitelerinin düzgün ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için yapılır. Voondle, web sitelerinde meydana gelen sorunları tespit ederek bu sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözer. Web bakım ve onarım hizmeti kapsamında web sitelerinin güncellemesi, hata düzeltmeleri, güvenlik duvarı yapılandırması ve performans iyileştirme gibi konular yer alır. Voondle, web sitesi sahibi markalar için düzenli olarak gerçekleştirdiği bu bakım ve onarım hizmetleri ile web sitelerinin hep maksimum performansta güncel kalmasını sağlanır.

Yazılımla Sınır Tanımayan Dünyalar

Markalar için kurumsal yazılım hizmetleri

Scroll to Top