Marka Yönetimi

A'dan Z'ye marka yönetimi!

MARKA TESCİL & PATENT

01

Voondle, marka tescil ve patent hizmeti bir markanın tescil veya patentlenmesi konusunda danışmanlık ve destek sağlamak üzere kurulmuştur. Bu hizmet, marka sahiplerinin markalarının fikri mülkiyet haklarının korunması için gerekli olan tüm adımları ve prosedürleri yürütmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

02

Voondle, kurumsal kimlik tasarımı hizmeti kurumlar için profesyonel ve benzersiz bir marka imajı sunar. Voondle, logolardan broşürler ve kurumsal kimlik eşyalarına kadar tüm ayrıntıları dikkate alarak kurumların isteklerini ve amaçlarını en iyi şekilde yansıtarak  kurumsal kimlik tasarımları hazırlar. 

AMBALAJ TASARIMI

03

Voondle, profesyonel ve özgün ambalaj tasarımları gerçekleştirir. İşletmelere ait ürünlerin dikkat çekici ve tanınır olmasını amaçlayan tasarımlar ortaya çıkartır. Voondle, tasarım sürecinde işletmelerin ihtiyacına ve hedef kitlenin beklentilerine odaklanır. Sonuç olarak özel ve etkileyici ambalaj tasarımları ile ürünler daha fazla fark edilir ve daha kolay pazarlanır.

3D ÜRÜN TASARIMI

04

Voondle, markalara ait ürünleri en etkileyici ve görsel şekilde tanıtmak için 3D ürün tasarımları oluşturur. İster teknolojik bir cihaz, ister bir gıda ürünü olsun, Voondle her çeşit ürünün 3 boyutlu görüntüsünü oluşturarak, onların görsel anlamda daha fazla dikkat çekmesini ve müşterilerine hitap etmesini sağlar. 3D  tasarımlar ile ürünler, karşı tarafa daha net anlatılır ve onlarda daha etkili bir izlenim bırakır.

MARKA - SLOGAN

05

Voondle, markaların benzersizliğini ve etkililiği kanıtlamak için marka-slogan oluşturma hizmeti sunar.  Voondle, ilgili alanlarla alakalı pazar araştırmaları yapar, rakip analizi ve hedef kitle gibi faktörleri değerlendirir ve sonuçta kurumsal özellikleri ve amaçları yansıtan benzersiz bir marka ve slogan oluşturur. Etkileyici bir marka ve slogan, tüketicilerin bağlılık duygusunu olumlu yönde etkiler.

MARKA YÖNETİMİ

06

Voondle, marka yönetimi  ile  markaların güçlenmesi, tanınması, değerinin artması ve ticari başarısının optimize edilmesi için gerekli stratejik ve uygulamalı çalışmaları sunar. Voondle, marka imajı, pazar araştırması, rakip karşılaştırmaları, marka stratejisi ve uygulama planı gibi konularda danışmanlık hizmeti sunar ve müşterilerine rekabet avantajı sağlar.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

03

Voondle, açık hava reklamcılığı ile markaların tanınırlığını arttırmaya odaklanır.

Açık hava reklamları, için hedeflenen geniş bir kitle tarafından görülebilir ve marka fark edilirliğini artırır. Voondle, açık hava reklamlarının tasarımından kurulumuna, tanıtımından ölçümüne kadar her aşamasında marka sahiplerine destek olur.

BASILI YAYINLAR

04

Voondle, basılı yayınlar ve matbaa hizmetleri ile marka sahiplerine kapsamlı ve ölçeklenebilir reklam çözümleri sunmak için en son teknolojileri ve metotları kullanır.

Basılı yayınlar ile işletmeler gazete, dergi, broşür ve diğer basılı yayınlar aracılığıyla hedef  kitleye kolayca ulaşırlar. Ayrıca, Voondle işletmeler için reklam kampanyaları planlar, tasarlar ve sonraki aşamalar için de gerekli desteği sağlar.

KİMLİĞİNİZ İLk ADIMINIZ

Benzersiz, kurumsal, özgün ve yaratıcı markalar!

Scroll to Top