Arama motoru optimizasyonu

web vitals nedir? Web vitals skorları nasıl yükseltilir?

Web Vitals nedir? Web Vitals Skorları Nasıl Yükseltilir?

Web Vitals, Google tarafından geliştirilmiştir ve web sitelerinin performansını ölçmek için kullanılan bir dizi metrik ve ölçümlerdir. Bu metrikler, bir web sitesinin yüklenme süresi, kullanıcı etkileşimleriyle ilgili yanıt süresi ve sayfa düzgünlüğünü ölçmektedir.

Web Vitals nedir? Web Vitals Skorları Nasıl Yükseltilir? Devamını Oku »

wordpress seo nedir? wordpress seo nasıl yapılır

Wordpress SEO optimizasyonu için en önce nereden başlamak gerekir

WordPress SEO optimizasyonu, bir WordPress web sitesinin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmek için optimize edilmesi işlemidir. Bu işlem genel olarak, web sitesinin anahtar kelime araştırması yapılması, içeriklerin anahtar kelime yoğunluğunun belirlenmesi, meta açıklamalarının, başlık etiketlerinin ve URL yapılarının optimize edilmesi, web sitesinin hızının artırılması, bağlantı yapısı ve bağlantı kalitesinin iyileştirilmesi gibi bir dizi teknikleri içerir.

Wordpress SEO optimizasyonu için en önce nereden başlamak gerekir Devamını Oku »

Arama motoru optimizasyonu (SEO) nedir?

Arama motoru optimizasyonu, dijital ortamlarda yayın yapan web sitelerin, e-ticaret platformlarının, görsellerin ve dokümanların arama motoru sonuç sayfalarındaki görünürlüğünü planlı bir şekilde artırma sürecidir. Arama motoru optimizasyonu İngilizce Search Engine Optimization (SEO) olarak da bilinir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) nedir? Devamını Oku »

Scroll to Top