SEO nedir

web vitals nedir? Web vitals skorları nasıl yükseltilir?

Web Vitals nedir? Web Vitals Skorları Nasıl Yükseltilir?

Web Vitals, Google tarafından geliştirilmiştir ve web sitelerinin performansını ölçmek için kullanılan bir dizi metrik ve ölçümlerdir. Bu metrikler, bir web sitesinin yüklenme süresi, kullanıcı etkileşimleriyle ilgili yanıt süresi ve sayfa düzgünlüğünü ölçmektedir.

wordpress seo nedir? wordpress seo nasıl yapılır

Wordpress SEO optimizasyonu için en önce nereden başlamak gerekir

WordPress SEO optimizasyonu, bir WordPress web sitesinin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmek için optimize edilmesi işlemidir. Bu işlem genel olarak, web sitesinin anahtar kelime araştırması yapılması, içeriklerin anahtar kelime yoğunluğunun belirlenmesi, meta açıklamalarının, başlık etiketlerinin ve URL yapılarının optimize edilmesi, web sitesinin hızının artırılması, bağlantı yapısı ve bağlantı kalitesinin iyileştirilmesi gibi bir dizi teknikleri içerir.

SEO Ajansı nedir, nasıl çalışır, neler yapar

SEO Ajansı Nedir? SEO Ajansı Neler Yapar?

SEO ajansı, markalara ait web sitelerinin arama motoru sonuç sayfalarında organik olarak en üst sıralarda yer almasını sağlamak için gerekli teknikleri ve stratejileri uygulayan bir ajans türüdür. Bu amaçla, web sitelerinde yapılan teknik optimizasyonlar, anahtar kelime araştırmaları, içerik stratejileri ve link oluşturma gibi pek çok farklı faaliyeti gerçekleştirirler

Google SEO Nedir

SEO Nedir?

SEO, İngilizce “Search Engine Optimization” kelimesinin kısaltmasıdır, Tükçe’deki karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonu’dur. SEO web sitelerinin arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmeleri için yapılan bir dizi teknik, strateji ve taktiklerin tamamıdır. İlk olarak 1990’ların ortalarında geliştirilmeye başlandı ve o zamandan beri önemli ölçüde değişti.

Scroll to Top