SEO çalışmaları

web vitals nedir? Web vitals skorları nasıl yükseltilir?

Web Vitals nedir? Web Vitals Skorları Nasıl Yükseltilir?

Web Vitals, Google tarafından geliştirilmiştir ve web sitelerinin performansını ölçmek için kullanılan bir dizi metrik ve ölçümlerdir. Bu metrikler, bir web sitesinin yüklenme süresi, kullanıcı etkileşimleriyle ilgili yanıt süresi ve sayfa düzgünlüğünü ölçmektedir.

Web Vitals nedir? Web Vitals Skorları Nasıl Yükseltilir? Devamını Oku »

wordpress seo nedir? wordpress seo nasıl yapılır

Wordpress SEO optimizasyonu için en önce nereden başlamak gerekir

WordPress SEO optimizasyonu, bir WordPress web sitesinin arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde etmek için optimize edilmesi işlemidir. Bu işlem genel olarak, web sitesinin anahtar kelime araştırması yapılması, içeriklerin anahtar kelime yoğunluğunun belirlenmesi, meta açıklamalarının, başlık etiketlerinin ve URL yapılarının optimize edilmesi, web sitesinin hızının artırılması, bağlantı yapısı ve bağlantı kalitesinin iyileştirilmesi gibi bir dizi teknikleri içerir.

Wordpress SEO optimizasyonu için en önce nereden başlamak gerekir Devamını Oku »

Arama motoru optimizasyonu (SEO) nedir?

Arama motoru optimizasyonu, dijital ortamlarda yayın yapan web sitelerin, e-ticaret platformlarının, görsellerin ve dokümanların arama motoru sonuç sayfalarındaki görünürlüğünü planlı bir şekilde artırma sürecidir. Arama motoru optimizasyonu İngilizce Search Engine Optimization (SEO) olarak da bilinir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) nedir? Devamını Oku »

SEO Ajansı nedir, nasıl çalışır, neler yapar

SEO Ajansı Nedir? SEO Ajansı Neler Yapar?

SEO ajansı, markalara ait web sitelerinin arama motoru sonuç sayfalarında organik olarak en üst sıralarda yer almasını sağlamak için gerekli teknikleri ve stratejileri uygulayan bir ajans türüdür. Bu amaçla, web sitelerinde yapılan teknik optimizasyonlar, anahtar kelime araştırmaları, içerik stratejileri ve link oluşturma gibi pek çok farklı faaliyeti gerçekleştirirler

SEO Ajansı Nedir? SEO Ajansı Neler Yapar? Devamını Oku »

SEO Danışmanı Kimdir

SEO Danışmanı Kimdir? Bir SEO Danışmanı Neleri Hedefler?

SEO danışmanı, arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda uzmanlaşmış bir kişidir. SEO, web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için yapılan bir dizi teknik işlemi kapsar. SEO danışmanı, bu teknik işlemleri yaparak web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmelerine yardımcı olur.

SEO Danışmanı Kimdir? Bir SEO Danışmanı Neleri Hedefler? Devamını Oku »

Google SEO Nedir

SEO Nedir?

SEO, İngilizce “Search Engine Optimization” kelimesinin kısaltmasıdır, Tükçe’deki karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonu’dur. SEO web sitelerinin arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmeleri için yapılan bir dizi teknik, strateji ve taktiklerin tamamıdır. İlk olarak 1990’ların ortalarında geliştirilmeye başlandı ve o zamandan beri önemli ölçüde değişti.

SEO Nedir? Devamını Oku »

Scroll to Top